MENU

  Prsten s oválným turmalínem v růžovém zlatě

  • Prsten s oválným turmalínem v růžovém zlatě
  • Prsten s oválným turmalínem v růžovém zlatě
  • Prsten s oválným turmalínem v růžovém zlatě
  • Prsten s oválným turmalínem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

  Netradičně elegantní prsten vyrobený z růžového 14k zlata zdobí centrálně usazený růžový turmalín v oválném brusu. Prsten má rovnou obroučku, která na ruce působí lehce masivně. Tento model potěší všechny milovnice zajímavých šperků s kvalitními drahokamy. Prohlédněte si také další šperky z této sady.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0773114
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín růžový
  Brus ovál
  Šířka 5.0 mm
  Výška 3.0 mm
  Váha 0.250 ct
  Váha 1.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.