MENU

  Prsten z bílého zlata s růžovým turmalínem

  • Prsten z bílého zlata s růžovým turmalínem
  • Prsten z bílého zlata s růžovým turmalínem
  • Prsten z bílého zlata s růžovým turmalínem
  • Prsten z bílého zlata s růžovým turmalínem
  • XMAS Package

  Nadčasový prstýnek ve velmi oblíbeném designu zdobený sytě růžovým turmalínem zasazeným do bílého 14k zlata. Zajímavý doplněk či dárek pro ženy s láskou k méně známým, výrazným drahokamům.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  6 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0066132
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín růžový
  Brus kulatý
  Průměr 3 mm
  Váha 0.120 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.