MENU

  Prsten s kulatým vltavínem ve žlutém zlatě

  • Prsten s kulatým vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s kulatým vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s kulatým vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s kulatým vltavínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

  Klasický design prstýnku ze žlutého 14k zlata upoutá pozornost centrálně usazeným vltavínem v kulatém brusu. Tento drahokam je oblíbený pro svou barvu a strukturu a také pro svůj tajemný původ. Prstýnek bude krásným dárkem, vhodný je také jako zásnubní prsten pro ženy, které preferují barevné drahokamy.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0191263
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus kulatý
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.34 ct
  Váha 1.60 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.