MENU

  Zlatý prsten s vltavínem

  • Zlatý prsten s vltavínem
  • Zlatý prsten s vltavínem
  • XMAS Package

  Klasický zásnubní design z bílého 14k zlata v originální variantě s kulatým vltavínem o průměru 4 mm. Tento drahokam s vesmírným původem je skvělou variantou pro ženy, které preferují barevné přírodní drahokamy.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0191142
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus kulatý
  Průměr 4 mm
  Váha 0.29 ct
  Váha 1.60 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.