MENU

  Smaragdový prsten s diamanty ve žlutém zlatě

  • Smaragdový prsten s diamanty ve žlutém zlatě
  • Smaragdový prsten s diamanty ve žlutém zlatě
  • Smaragdový prsten s diamanty ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

  Prsten vyrobený ze žlutého zlata, zeleného smaragdu a diamantů.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0254023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Smaragd
  Brus markýza
  Šířka 6.0 mm
  Výška 3.0 mm
  Váha 0.2 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.2 mm
  Váha 0.96 ct
  Váha 1.60 g

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.

  Prsteny z klenotnictví KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme. Na přání velikost upravujeme.