MENU

  Sada z růžového zlata s topazy ve tvaru srdce

  • Sada z růžového zlata s topazy ve tvaru srdce
  • Sada z růžového zlata s topazy ve tvaru srdce
  • Sada z růžového zlata s topazy ve tvaru srdce
  • Sada z růžového zlata s topazy ve tvaru srdce
  • XMAS Package

  Hravá souprava šperků ze 14k růžového zlata, kterou spojuje motiv srdíčka. Set tvoří jednoduchý prstýnek, řetízek s přívěskem a náušnice typu pecky, vše zdobené London blue topazy. Skvělý tip na dárek pro pozitivně laděné ženy s láskou k veselým barvám a originálním barevným kombinacím.

  Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  21 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD s0730264
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 4.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.