MENU

Souprava šperků ze žlutého zlata se slunečním kamenem

  • Souprava šperků ze žlutého zlata se slunečním kamenem
  • Souprava šperků ze žlutého zlata se slunečním kamenem
  • Souprava šperků ze žlutého zlata se slunečním kamenem
  • XMAS Package

Sada minimalistických boho šperků ze žlutého 14k zlata s motivem lístečku. Náramek z této sady zdobí kulatý sluneční kámen, symbol ohně a energie. Decentní náhrdelník se skvěle kombinuje s dalšími šperky. Skvělý tip na dárek.

Šperky z kolekce Seasons jsou symbolem přírodní krásy. Vyznačují se hřejivou kombinací žlutého zlata a přírodních drahokamů. Každý kámen v kolekci je díky přírodnímu původu naprostý unikát, jeho barva se tak může kus od kusu mírně lišit. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

13 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0712013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Sluneční kámen
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 6.0 mm
Váha 2.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.