MENU

  Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě

  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • XMAS Package

  Zásnubní prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zdobí jedinečný přírodně žlutý diamant v kulatém brusu. Jemné a hladké linie se skvěle hodí pro zásnubní prsten, která bude nošen celý život. Netradiční barva kamene potěší všechny milovnice originálních šperků.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  17 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0700023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žlutý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva žlutý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.165 ct
  Váha 1.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.