MENU

Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě

  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prstýnek se žlutým diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • XMAS Package

Zásnubní prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zdobí žlutý diamant v briliantovém brusu. Jemné a hladké linie se skvěle hodí pro zásnubní prsten, který bude nošen celý život. Netradiční barva kamene potěší všechny milovnice originálních šperků.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

17 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0700023
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žlutý
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva žlutý
Úpravy barvy
Průměr 3.5 mm
Váha 0.165 ct
Váha 1.65 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.