MENU

  Minimalistický náramek ze žlutého zlata s perlou

  • Minimalistický náramek ze žlutého zlata s perlou
  • Minimalistický náramek ze žlutého zlata s perlou
  • XMAS Package
  Jemný náramek vyrobený ze žlutého 14k zlata zakončený na jedné straně sladkovodní perlou, která je vsazena do zlaté kuličky. V tomto náramku se skloubí tradiční elegance a moderní design. Potěší ženy všech věkových skupin, které dávají přednost netradičním šperkům.

  Náramek pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve standardní délce 18 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo úpravu, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  14 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0594013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Perly Sladkovodní
  Tvar kulatý
  Barva bílá
  Lesk AAA
  Povrch AAA
  Průměr 6.5 mm
  Váha 3.55 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.