MENU

  Hledáme zlatníky do klenotnického ateliéru v Praze

  KLENOTA je mladá, rychle rostoucí česká společnost specializující se na výrobu a prodej pravých šperků v ČR a zahraničí. Náš tým tvoří nadšení profesionálové, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v poctivou ruční práci, tradiční metody a dobré pracovní vztahy.

  Šperky KLENOTA, které vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy, jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

  Do našeho týmu průběžně hledáme zlatníky a zlatnice. Nabízíme práci na krásných špercích, pohodový kolektiv a příjemné pracovní prostředí v klenotnické dílně v centru Prahy.

  V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na: tamara.misarova@klenota.com  


  Faser/ka - Zasazovač/ka kamenů

  Do našeho ateliéru hledáme fajn kolegu/yni na pozici FASERA/KY, který/á chce pracovat na krásných a vkusných špercích s pravými drahokamy, diamanty a perlami, a má chuť se realizovat v moderním ateliéru v centru Prahy.

  Máme otevřených více pozic a rádi přivítáme jak zkušeného profesionála, tak i nadaného začátečníka.

  U zkušeného fasera požadujeme vyučení nebo SŠ v oboru a zkušenosti v oboru min. 2 roky, zájem o výsledek, chuť odevzdávat profesionální práci a velký smysl pro detail.

  U fasera/ky na začátku kariéry je  nutností vyučení nebo SŠ v oboru, ochota učit se, pracovat na sobě a zdokonalovat se. Pokud jste zlatník nebo rytec a teprve nad prací fasera přemýšlíte, ozvěte se. Vhodnému člověku rádi s novou kariérou pomůžeme. 

  My nabízíme skvělé platové ohodnocení, práci na vkusných špercích v krásném prostředí Starého města a v pohodovém kolektivu. Rádi přivítáme i mimopražské uchazeče, kterým nabízíme flexibilní úvazek, pomoc s ubytováním a dopravou.

  V případě zájmu nám do 30. 5. 2021 zašlete svůj životopis na: tamara.misarova@klenota.com