MENU

  Přívěsek ve tvaru ptáčka z bílého zlata

  • Přívěsek ve tvaru ptáčka z bílého zlata
  • Přívěsek ve tvaru ptáčka z bílého zlata
  • XMAS Package
  Řetízek typu Venezia z bílého 14k zlata zdobí přívěsek v podobě ptáčka. Tento nápaditý náhrdelník potěší malé slečny i dospělé ženy, které ve své šperkovnici uvítají trošku hravosti. Hodí se například jako dárek při křtu, neboť kvalitně zpracovaný přívěsek bude přinášet radost po mnoho let. 

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  2 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0532012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.