MENU

  Záruka a reklamace

  Šperk bývá darem na celý život, často se předává i z generace na generaci. Proto ke každému šperku KLENOTA patří celoživotní péče. I po uplynutí dvouleté záruční doby jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů.

  Pokud máte jakýkoli problém se zakoupeným zbožím, kontaktujte nás na e-mailu info@klenota.com nebo na tel.: +420 603 219 313 (Po–Pá 8.30–17.00). Náš tým profesionálů se v co nejkratší možné době postará o potřebný servis, opravu nebo výměnu.

  Všechny reklamace pečlivě zkoumají naše nejzkušenější zlatnice, a pokud jsme i tak na pochybách, radíme se s nezávislými odborníky. Děláme opravdu vše pro to, abychom zjistili, co se přesně stalo, a situaci podle toho vyřešili.

  U výrobních vad pokryjeme veškeré náklady spojené s opravou či výměnou včetně poštovného. Na vady z opotřebení a/nebo nedbalosti se záruka nevztahuje. Záruka zaniká, pokud jste nechali šperk KLENOTA upravovat jinde než v našem ateliéru.

  Při výběru šperku vám doporučujeme vzít v úvahu i váš životní styl. Zejména perly, smaragdy a stříbro vyžadují citlivé zacházení a při některých aktivitách se mohou poničit. Zato zlaté šperky s diamanty se hodí téměř pro každou příležitost. Aby vám šperky vydržely krásné opravdu dlouho, je důležité o ně správně pečovat. Připravili jsme pro vás proto speciální stránku s radami, jak se starat o šperky. V situacích, kdy hrozí poškrábání nebo jiné poškození (např. při plavání, zahradničení, kontaktních sportech, vaření, manipulaci s kosmetikou nebo agresivními látkami a stěhování těžkých věcí), doporučujeme šperky sundávat.

  Jak postupovat

  1. Napište nám na e-mail info@klenota.com. Uveďte své jméno, VS faktury, datum nákupu a stručný popis vady.
  2. Zašlete zboží na adresu: KLENOTA s.r.o., Bílkova 855/19,110 00 Praha 1 – Staré Město (u uznaných reklamací poštovné proplácíme). K zásilce přiložte kopii faktury, popis vady, kontaktní adresu, telefon a e-mail.
  3. O reklamaci rozhodneme většinou už do 1 pracovního dne od obdržení zásilky, ve složitějších případech zpravidla do 3 pracovních dnů.
  4. Reklamaci včetně odstranění vady vyřešíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů. O vyřízení vás budeme informovat e-mailem.