Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

Navštivte nás

My i naši zákazníci milujeme on-line prostředí a výhody, které nabízí. Vybírat si můžete v klidu ničím nerušeni a vše zařídíte rychle a jednoduše. Někdy ale není nad osobní kontakt a možnost prohlédnout si kupovaný šperk na vlastní oči. Rádi vás proto uvítáme v našem ateliéru:

Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00, So a Ne po předchozí domluvě

  

Tady si můžete vyzvednout svou objednávku, prohlédnout i koupit šperky, které máme skladem, nebo s námi prokonzultovat návrh vlastního designu. Osobní návštěvu si lze domluvit předem na tel. +420 603 219 313 nebo na e-mailu info@klenota.com, není to ale nutné.

Okolí

Ateliér KLENOTA leží přímo v historickém jádru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí. Tato oblast – od slavné Pařížské ulice až po náměstí Republiky – je již po staletí centrem pražského zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a dlouhé historie tohoto řemesla je pro nás každodenní inspirací.

Kvalitní šperky, móda a gastronomie patří k sobě. Využijte nákup v KLENOTA jako příležitost k procházce po staré Praze a návštěvě těch nejlepších míst k nakupování a posezení u dobrého vína, kávy nebo jídla. Připravili jsme pro vás malý průvodce.

Parkování

Najdete nás v modré parkovací zóně P1, k parkování máte několik možností: 

Dušní: 3 min pěší chůze, cca 200 m, zelená zóna, 30 Kč/hod

Pařížská: 3 min pěší chůze, cca 200 m, zelená zóna, 30 Kč/hod

Dvořákovo nábřeží: 7 min pěší chůze, cca 500 m, zelená zóna, 30 Kč/hod

Dlouhá ulice: 8 min pěší chůze, cca 500 m, zelená zóna, 30 Kč/hod

Řásnovka: 8 min pěší chůze, cca 550 m, oranžová zóna, 40 Kč/hod

Revoluční ulice: 10 min pěší chůze, cca 650 m, oranžová zóna, 40 Kč/hod

OD Kotva, Revoluční: 12 min pěší chůze, cca 750 m, 50 Kč/hod

OC Palladium Praha, Na Poříčí: 15 min pěší chůze, cca 1000 m, 50 Kč/hod