Kariéra

    Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    V současnosti hledáme:

    Online Marketing asistent

    Hledáme kolegu do marketingového a mediálního týmu na pozici Marketingového asistenta. Tato pozice může být skvělou příležitostí pro začínající i pokročilé marketéry.

    Náplň práce

    • Účast na SEO aktivitách (interní články, PR články, zpracování reportů, monitoring)
    • Koordinace obsahu, kontrola webu a textů na našich českých i zahraničních webových stránkách
    • Zadávání, kontrola, uveřejňování interních článků a PR článků

    Požadavky

    • Velký zájem a nadšení pro online marketing
    • Perfektní organizační schopnosti
    • Zkušenosti s podobnou pozicí jsou výhodou, ale ne podmínkou (jasná představa, co práce obnáší, je nutností)
    • Velmi dobrá až perfektní angličtina (část kolegů nehovoří česky)

    Nabízíme

    • Zajímavou a pestrou práci, která dává smysl a kde jdou vidět výsledky
    • Skvělé zkušenosti a možnost zažít růst mladé české firmy
    • Možnost flexibilního úvazku a příležitostné práce z domova
    • Nástup dle domluvy

    Pokud vás nabídka oslovila, zašlete nám krátký průvodní dopis a životopis na jarmila@klenota.com. Těšíme se na všechny odpovědi.

    Správce partnerské sítě (affiliates) pro US trh

    Hledáme kolegu do marketingového a mediálního týmu na pozici Správce Affiliates pro naši mutaci www.klenota.com. Tato pozice může být skvělou příležitostí pro začínající i pokročilé marketéry.

    Náplň práce

    • Kontrola zájemců partnerského programu
    • Zajišťování materiálů pro partnery (zadávání banerů, překladů, atd.)
    • Kontrola aktivit

    Požadavky

    • Pochopení oboru affiliate marketing
    • Velmi dobrá angličtina (část kolegů nehovoří česky)