Kariéra

    Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    V současnosti hledáme:

    Copywriter / Marketingová komunikace

    Pro pravidelnou spolupráci hledáme vášnivého textaře/textařku. Jsi copywriter tělem i duší, který chce s naším malým a úderným týmem spoluvytvářet náš brand a marketingovou komunikaci?

    KLENOTA je inovativní ecommerce brand a výrobce šperků. Jsme tým, který stojí za stávajícím úspěchem a připravuje se na dramatický růst.

    Vaše náplň práce

    • Psaní, textování, korektury, skládání básní a vše co se týče psaného projevu
    • Příprava pestré škály textů/obsahu pro externí i interní komunikaci
    • Spolupráce s celým týmem, kdykoli bude třeba jasně napsat, co zákazníkům chceme říct
    • Komunikace šperků elegantně a úderně
    • Zodpověnost za jednotu textů napříč webem

    Vaše předpoklady

    • Perfektní stylistika a znalost českého jazyka
    • Chuť psát o špercích, módě, designu, lásce a diamantech
    • Znalost angličtiny
    • Kreativní přístup
    • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
    • Orientace v oboru kreativního psaní a chuť dál nas posouvat

    Co vám rádi nabídneme

    • Práce na zajímavých projektech a s krásným produktem (šperky)
    • Aktivní spolupráce na kampaních, které jsou vidět
    • Velice příjemné pracovní prostředí v centru města
    • Zajímavé ohodnocení
    • Možnost práce z domova

    Kandidáty prosíme o dvě/tři reference, strukturovaný životopis a uvedení časových možností. Vybraným uchazečům zašleme malý kreativní úkol pro zpracování.

    Rozšiřování týmu KLENOTA je pro nás příležitostí a výzvou. Nabízíme uplatnění v uvolněném a mladém kolektivu, práce nás baví a mnohé děláme jinak, než je běžné. Kvalitní šperk je úžasný a vděčný produkt a zaslouží si i výjimečnou péči.

    Produkční pro správu objednávek

    Pro společnost KLENOTA, specializující se na výrobu a prodej pravých šperků v ČR a zahraničí, hledáme Produkční pro správu objednávek

    Koho to u nás bude bavit

    Všechny, kteří rádi komunikují se zákazníky, jsou aktivní a zvídaví se zájmem o oblast módy a šperkařství

    Náplň práce

    • Přímá komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
    • Zpracování nabídek a zákaznický servis
    • Spolupráce na výrobním portfoliu
    • Péče o design prodejního místa ateliéru
    • Aktivní spolupráce s ostatními týmy

    Požadujeme

    • Zájem o obor (o šperky, módu, drahé kameny, atd) a estetický vkus
    • Zkušenosti z oboru vítány (formou školy, praxe, vlastní umělecké činnosti, apod.)
    • Radost z práce s lidmi
    • Prodejní schopnosti a dovednosti
    • Milé a reprezentativní vystupování
    • Komunikativní AJ nebo další cizí jazyk je výhodou

    Nabízíme

    • Smysluplnou práci v české rodinné firmě
    • Fajn kolektiv
    • Úžasný produkt
    • Možnost profesního rozvoje
    • Příjemné pracovní prostředí v centru města
    • Občerstvení na pracovišti
    • Nástup ihned
    • Flexibilní pracovní prostředí

    Rozšiřování týmu KLENOTA je pro nás příležitostí a výzvou. Nabízíme uplatnění v uvolněném a mladém kolektivu, práce nás baví a mnohé děláme jinak, než je běžné.

    Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií na jarmila@klenota.com

    Asistent(ka) obchodu v mezinárodním klenotnictví

    Do našeho týmu hledáme asistenta-asistentku obchodu a prodeje.

    Náplň práce

    - komunikace s klienty (osobní i elektronická)

    - hledání nejlepšího řešení pro klienta

    - spolupráce při tvorbě nabídek a návrhů šperků

    - podpora provozního a prodejního oddělení

    - získávání odbornosti v oblasti šperků, drahých kamenů, diamantů, atd.

    Požadujeme

    - skvělé organizační schopnosti

    - zájem o oblast šperků

    - estetické cítění a vytříbený vkus

    - chuť spolupracovat a sdílet své zkušenosti

    - povahu týmového hráče, kterému záleží na výsledku

    Nabízíme

    - flexibilní úvazek

    - zajímavou práci v mladém kolektivu

    - příjemné pracovní prostředí v centru města

    - práci s krásnými produkty

    - možnost růstu v naší společnosti

    - pohodový kolektiv

    V případě zájmu nám zašlete krátký průvodní e-mail, životopis a Vaše konkrétní časové možnosti.

    Modelka

    Hledáme modelky pro focení našich šperků. Fotky obličeje a rukou společně s vašimi časovými možnostmi, prosím, posílejte na jarmila@klenota.com