Kariéra

    KLENOTA je za odměnu

    Jsme týmem nadšených profesionálů, kteří přeměňují přání a představy našich zákazníků ve skutečnost. Vycházíme z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Naše zkušené zlatnice a zlatníci se pečlivě a s láskou věnují každému klenotu, který jim projde rukama, a tak jsou veškeré šperky krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy

    Naše hodnoty

    1. Držíme se hodnot prověřených staletími a navazujeme na bohatou českou historii zlatnictví.
    2. Věříme v ruční práci, tradiční metody a kvalitní materiály.
    3. Zakládáme si na dobrých pracovních vztazích.

    Benefity

    KLENOTA benefity práce zaměstnání

    Nabízené příležitosti

    Management

    Provoz, obchodní a marketingové oddělení

    Výroba

    Office manažer/ka

    Hledáme sympatického kolegu (kolegyni), který/á se chce realizovat v mladé, rostoucí firmě, má chuť pracovat a přispívat svou činností k rozvoji skvělé české značky.

    Jako důležitá součást našeho týmu budete:

    • organizovat a řešit správu našich výrobních a kancelářských prostor,
    • organizovat recepce a úklidy, včetně pomoci s personálním obsazením,
    • řešit a dotahovat reklamační řízení s dodavateli,
    • řešit nákupy spotřebního materiálu, balících potřeb a občerstvení,
    • denně komunikovat napříč provozy a odděleními společnosti,
    • zajišťovat a organizovat další administrativní a ad hoc úkoly.

    Ideální kandidát/ka:

    • má SŠ/VŠ vzdělání a zkušenosti v administrativě min. 2 roky,
    • má nutnou základní znalost práce na PC,
    • má skvělé organizační schopnosti,
    • je spolehlivý/á a komunikativní s proaktivní, veselou a pozitivní povahou,
    • je časově flexibilní,
    • může nastoupit co nejdříve.

    A co nabízíme my?

    • zajímavou, samostatnou a pestrou práci, která dává smysl,
    • originální pracovní prostředí v centru Prahy,
    • motivující finanční ohodnocení v dynamické a rostoucí společnosti,
    • benefity jako sick days, vzdělávání, Multisport a občerstvení na pracovišti,
    • nástup ihned.

    Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám do 12. 6. 2021 krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií na e-mail tamara@klenota.com.

    Specialista managementu zakázek

    Pro společnost KLENOTA, specializující se na prodej pravých šperků v ČR a zahraničí, hledáme kolegu/yni na pozici Specialista zahraničního obchodu. Hledáme někoho, kdo se chce realizovat v mladé, rostoucí firmě, má chuť pracovat a přispívat svou činností k prodeji krásných šperků.

    • denně komunikovat se zákazníky,
    • spolupracovat při tvorbě nabídek,
    • vzdělávat se v oblasti luxusního a pravého šperku,
    • organizovat, upravovat a optimalizovat frontu zakázek,
    • vyřizovat související administrativní agendu.

    • má SŠ/VŠ vzdělání a praxi v administrativě nebo obchodě min. 2 roky,
    • má znalosti práce na PC,
    • velký zájem, nadšení a ideálně i znalosti ze světa šperků,
    • je spolehlivý/á, proaktivní s veselou a pozitivní povahou,
    • má komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka,
    • je časově flexibilní (práce je na HPP) a může nastoupit co nejdříve.

    • zajímavou a samostatnou práci s krásným produktem, která dává smysl a kde jsou vidět výsledky,
    • motivující finanční ohodnocení,
    • oblíbené benefity (Multisport karta, 3 sick days, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, ad.),
    • příjemné pracovní prostředí v centru města,
    • možnost profesního rozvoje,
    • nástup ihned nebo dohodou.

    Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám, prosím, do 30.7. 2021 krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií na e-mail tamara.misarova@klenota.com.

    Asistent/ka ateliéru - brigáda

    Do našeho obchodního týmu hledáme uchazeče na částečný úvazek pro pomoc s expedicí, balením zakázek, a další činnosti spojené s vyřizováním online objednávek. Denně budete organizovat a připravovat naše zakázky, komunikovat se zákazníky a věnovat se i dalším úkolům v našem ateliéru.

    • připravovat, kontrolovat a odesílat šperky,
    • asistovat v obchodním oddělení,
    • účastnit se inventur, kontrol materiálu, atd.
    • řešit různé další ad hoc úkoly.

    Hledáme sympatického studenta / studentku VŠ, který/á:

    • již má nějaké administrativní zkušenosti,
    • má rutinní znalost základní práce na PC,
    • je samostatná/ý, spolehlivý/á a komunikativní s veselou a pozitivní povahou,
    • má komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, případně i dalších (FR, PL nebo SK),
    • hledá dlouhodobou brigádu,
    • může pracovat 3 - 5 dní týdně 20 - 30 hodin.

    • skvělé pracovní zkušenosti v české a rychle rostoucí firmě,
    • zajímavou, samostatnou a pestrou práci v centru Prahy,
    • skvělý kolektiv profíků, se kterými je radost pracovat,
    • občerstvení na pracovišti.

    Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám, prosím, do 10. 6. 2021 krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií na e-mail tamara@klenota.com.

    Zlatník/zlatnice technolog

    Hledáme technicky zdatného zlatníka/zlatnici, který/á se nebojí nových technologií, je otevřen novým příležitostem a chce pracovat na krásných, vkusných špercích z drahých kovů a kamenů. Hledáme profesionála se zkušenostmi, který má ambice na poli výroby šperků.

    Náplň práce:

    • celková starost o technické zázemí naší výroby,
    • správa a údržba strojních zařízení (soustruh, lasery, leštící stroje, licí a vypalovací pece, 3D tiskárny a spoustu dalších), včetně posuzování nabídek, řešení nákupu i reklamací,
    • základní obsluha výše uvedených strojů,
    • spolupráce se zlatníky,
    • různé další (vesměs) technické úkoly.

    Požadavky:

    • vyučení/SŠ/VŠ v oboru a zkušenosti min. 3 roky,
    • zájem o nové technologie (výhodou jsou zkušenosti s nimi),
    • schopnost samostatně vytvářet náročné šperky,
    • zájem o výsledek, chuť odevzdávat profesionální práci,
    • velký smysl pro detail,
    • ochota učit se, pracovat na sobě a zdokonalovat se.

    Nabízíme:

    • inspirující a originální pracovní prostředí na Starém městě,
    • práci s krásným produktem,
    • skvělé platové ohodnocení,
    • energii a náboj nadšené firmy, kde jde o výsledek,
    • otevřené a přátelské jednání, a pohodový kolektiv,
    • benefity jako sick days, vzdělávání, Multisport a občerstvení na pracovišti.
    • pro mimopražské uchazeče flexibilní úvazek, případně pomoc s ubytováním a dopravou.

    Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám, prosím, do 30.6. 2021 krátký průvodní dopis a životopis s fotografií na e-mail tamara@klenota.com.

    Zlatník/zlatnice - specialista leštění

    Hledáme zlatníka/zlatnici na pracoviště předleštění, leštění a finální úpravy šperků. Hledáme uchazeče/ku, který/á chce pracovat v krásném ateliéru na Starém městě, a bude se rád podílet na tvorbě našich designérských šperků.

    Pro práci požadujeme:

    • vyučení nebo SŠ v oboru,
    • zájem o výsledek a chuť odevzdávat profesionální práci,
    • smysl pro detail a ochotu učit se a pracovat na sobě.

    My nabízíme:

    • práci v profesionálním prostředí v centru Prahy,
    • zajímavou, samostatnou a pestrou práci s krásným produktem,
    • nástup je možný ihned, případně dohodou.

    V případě zájmu nám do 30.7. 2020 zašlete životopis a pár vět o Vás na tamara.misarova@klenota.com

    Vždy se rádi setkáme se zajímavými a šikovnými zlatníky a dalšími profesionály z našeho oboru. Podívejte se na výpis dalších pozic.