Kariéra

    Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    V současnosti hledáme:

    Zlatník / Zlatnice

    Do našeho týmu hledáme sympatického zlatníka/zlatnici se zkušenostmi, který chce pracovat na krásných, vkusných špercích s pravými drahokamy a diamanty.

    Práce je v zázemí mladé rostoucí společnosti. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, zajímavou pracovní náplň v prostředí klenotnictví a každodenní kontakt s krásnými šperky. Práce je na plný nebo částečný úvazek a je možnost i externí spolupráce.

    Náplň práce

    • Leštění
    • Zpracování šperků
    • Letování, opravy
    • Ruční výroba šperků a snubních prstenů

    Požadavky

    • Zkušenosti v oboru
    • Pracovitost a zájem o skvělý výsledek
    • Povaha týmového hráče

    Pokud vás tato příležitost zaujala, zavolejte nám na 603226431, případně nám zašlete svůj životopis na e-mail jarmila@klenota.com.

    Specialista lití a technolog malé výroby

    Do našeho týmu hledáme sympatického specialistu/ku lití. Hledáme nadšence, kutila, který rád přichází věcem na kloub, nebojí se práce a chce se podílet na vzniku krásných a vkusných špercích. Praxe přímo v oboru není nutná, vše zaučíme. Práce je vhodná i pro ženy.

    Náplň práce

    • Příprava pro lití, voskování a sádrování šperků
    • Obsluha vypalovací a licí pece
    • Poznávání výrobních strojů a procesů

    Požadujeme

    • Smysl pro detail
    • Zájem o technický obor, stroje, systémy a procesy
    • Povahu týmového hráče, kterému záleží na výsledku
    • Ochotu na sobě pracovat a zdokonalovat se

    Nabízíme

    • Skvělé platové ohodnocení
    • Flexibilní pracovní doba, možnost zkráceného úvazku
    • Pohodový kolektiv s elánem
    • Práci na úžasných produktech
    • Pracovní prostředí v centru města
    • Nástup ihned

    V případě zájmu nám zašlete krátký průvodní email, a případně životopis.