Kariéra

    Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v poctivou ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Naše zkušené zlatnice a zlatníci se pečlivě a s láskou věnují každému klenotu, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    V současnosti hledáme:

    Do našeho týmu hledáme zlatníky. Zjistěte více o této příležitosti.

    Hledáme kandidáta/ku do našeho marketingového týmu na pozici asistenta online marketingu. Tato pozice je skvělou příležitostí pro zájemce o práci v online prostředí rychle rostoucí firmy s aktivitami v zahraničí.

    Budete u nás důležitou součástí marketingového týmu a denně budete

    • pracovat na projektech z oblasti linkbuildingu a PR - onsite i offsite
    • zadávat a koordinovat práci copywriterů a překladatelů
    • komunikovat a nastavovat spolupráci s blogery a influencery
    • vytvářet, inspirovat a organizovat texty
    • spravovat facebook a instagram

    Úkoly a projekty se budou zpracovávat lehce a s radostí někomu, kdo má

    • velký zájem a nadšení pro online marketing a PR
    • alespoň nějaké zkušenosti z copywritingu, online marketingu a/nebo SEO optimalizace
    • pochopení pro náš obor
    • dobrou znalost anglického jazyka
    • proaktivní osobnost s perfektními organizačními schopnostmi
    • veselou a pozitivní povahu

    A co nabízíme my?

    • zajímavou, samostatnou a pestrou práci, která dává smysl a kde jsou vidět výsledky
    • motivující finanční ohodnocení s možností růstu
    • příjemné pracovní prostředí v centru města
    • možnost flexibilního úvazku a občasné práce z domova
    • nástup ihned nebo dohodou

    V případě zájmu nám do 30. 9. 2019 zašlete krátký průvodní e-mail a životopis na: jarmila@klenota.com

    Pro společnost KLENOTA, specializující se na prodej pravých šperků v ČR a zahraničí, hledáme specialistu nákupu. Hledáme kolegu, který se chce realizovat v rostoucí firmě, má chuť pracovat a přispívat svou činností ke vzniku krásných šperků.

    V práci budete důležitou součástí vzniku našich šperků a budete denně

    • pomáhat organizovat výrobu - objednávat polotovary, komponenty a další materiály
    • nákupy organizovat, vážit, zařazovat a zapisovat do systému
    • komunikovat s dodavateli a kolegy z výroby
    • kontrolovat kvalitu, vážit, měřit a zkoušet
    • udržovat portfolio vzorů

    Úkoly se budou zpracovávat lehce a s radostí někomu, kdo má

    • perfektní organizační schopnosti a velký smysl pro detail
    • schopnost řešit více úkolů najednou
    • zájem o obor (o šperky, drahé kameny, atd) a možná i nějaké zkušenosti
    • povahu týmového hráče, kterému záleží na výsledku
    • ochotu učit se, pracovat na sobě a zdokonalovat se

    • smysluplnou práci na úžasných produktech a s fajn kolegy
    • skvělé platové ohodnocení
    • kreativní pracovní prostředí v centru města
    • možnosti ovlivňovat vznik krásných šperků

    Hledáme kandidáta/ku do našeho marketingového týmu na pozici produktového specialisty. Tato pozice je skvělou příležitostí pro zájemce o práci v online prostředí rychle rostoucí firmy s aktivitami v zahraničí.

    Náplň práce:

    • Správa portofolia šperků
    • Zadávání produktů k fotografování, organizace fotomateriálu k jednotlivým modelům
    • Udržování aktivní a přesné tabulky produktů
    • Zadávání na web: slovní popisy šperků a jejich parametry
    • Naceňování, kontroly cen ve spolupráci se specialisty materiálů a kamenů
    • Zadávání práce copywriterům a překladatelům
    • Kontrola správnosti a také vizuální stránky zobrazení produktů v kategoriích

    Požadavky:

    • Velký zájem a nadšení pro šperk, drahé kameny a design
    • Opravdu skvělé organizační schopnosti a velký smysl pro pořádek
    • Dobrá paměť (portolio je lepší znát zpaměti)
    • Copywriting zkušenosti velkou výhodou
    • Znalost anglického jazyka
    • Veselá, nekonfliktní a pozitivní povaha

    Nabízíme:

    • Zajímavou, samostatnou a pestrou práci, která dává smysl a kde jdou vidět výsledky
    • Motivující finanční ohodnocení s možností růstu
    • Příjemné pracovní prostředí v centru města
    • Možnost flexibilního úvazku a občasné práce z domova
    • Nástup ihned nebo dohodou

    Hledáme kandidáta/ku do našeho týmu na pozici asistenta/ky se specializací na HR. Tato pozice je skvělou příležitostí pro zájemce o práci v mladé a rychle rostoucí firmě, se zaměřením pozice na HR.

    Budete pravou rukou ředitelky společnosti a první vlaštovkou v personalistice. Vaší denní náplní bude

    • řešení malých i velkých úkolů spojených s náborem, motivací, retencí a organizací lidí
    • organizace výběrových řízení a onboarding nových kolegů
    • příprava podkladů pro mzdovou agendu
    • organizace školení, vzdělávání a týmových aktivit
    • pomoc s budováním firemní kultury
    • dodržování pracovněprávních předpisů a GDPR
    • další úkoly spojené s organizací a nastavováním systémů

    • velký zájem a nadšení pro lidi, personalistiku a organizaci lidských zdrojů
    • zkušenosti v oblasti administrativy a/nebo HR
    • částečnou znalost anglického jazyka

    • pestrou, zajímavou a samostatnou práci, která dává smysl a kde jdou vidět výsledky
    • motivující finanční ohodnocení
    • možnost účastnit se růstu firmy a růst s ní