Kariéra

    Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

    Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

    V současnosti hledáme:

    Specialista marketingu pro zahraničí

    Hledáme kandidáta/ku do našeho marketingového týmu, který bude rozvíjet naše zahraniční verze. Tato pozice je skvělou příležitostí pro začínající i pokročilé marketéry.

    Náplň práce

    • Správa našich zahraničních webových stránek (jejich kontrola, úpravy a opravy)
    • Komunikace a zadávání práce týmu copywriterů a překladatelů
    • Zadávání, kontrola a uveřejňování PR článků (vše v zahraničí)
    • Hledání backlinkových příležitostí, vyjednávání podmínek a dohled nad jejich dodržováním
    • Komunikace s blogery a autory

    Požadavky

    • Velký zájem a nadšení pro online marketing a PR
    • Zkušenosti z oblasti online marketingu a SEO optimalizace jsou výhodou
    • Dobrá znalost anglického jazyka,
    • Týmový hráč s vlastními nápady a proaktivním přístupem

    Nabízíme

    • Zajímavou, samostatnou a pestrou práci, která dává smysl a kde jdou vidět výsledky
    • Motivující finanční ohodnocení s možností růstu
    • Příjemné pracovní prostředí v centru města
    • Možnost flexibilního úvazku a práce z domova
    • Nástup ihned

    Specialista nákupu do zlatnického ateliéru

    Náplň práce:

    • Objednávání kamenů a komponent pro výrobu
    • Organizace skladů dílů a komponentů
    • Kontrola kvality
    • Zařazování a zapisování nákupů do systému
    • Zodpovědnost za sklady dílů a kamenů
    • Pravidelné inventury a udržování aktuálních informací

    Požadavky:

    • Perfektní organizační schopnosti a velký smysl pro detail
    • Zkušenosti z oboru - nákup, zlatnictví, výroba (nejsou podmínkou, ale jsou výhodou)
    • Povahu týmového hráče, kterému záleží na výsledku
    • Ochotu učit se, pracovat na sobě a zdokonalovat se

    Nabízíme

    • Skvělé platové ohodnocení
    • Pohodový kolektiv s elánem
    • Práci na úžasných produktech
    • Pracovní prostředí v centru města

    V případě zájmu nám zašlete krátký průvodní email a životopis na e-mail jarmila@klenota.com