MENU

Typy a velikosti náramků

Náramek právem patří k oblíbeným doplňkům – potěší jako dárek, hodí se pro různé příležitosti, jednoduše se vrství a kombinuje s dalšími šperky. V ateliéru KLENOTA navrhujeme a vyrábíme nadčasové šperky pro každý den, které zrcadlí styl, eleganci  a perfektně padnou. 

V naší nabídce najdete zejména jemné řetízkové náramky z klasického žlutého, decentního bílého či něžného růžového zlata, zdobeného diamanty nebo barevnými drahokamy, které se hodí ke každému outfitu. Pokud hledáte doplněk, který vám jen tak nezevšední, vsaďte na náramek z perel, který působí elegantně a žensky. Specialitou našeho ateliéru jsou pevné flexi náramky, které zaujmou na první pohled svým originálním zpracováním a variabilitou. Navíc jsou velmi odolné a nehrozí tak, že se náramek přetrhne. Náramků je nepřeberné množství, věříme že v naší nabídce najdete ten váš vysněný.

Připravili jsme pro vás přehledného průvodce:


Řetízkové náramky

Pokud hledáte nadčasový doplněk pro každou příležitost, sáhněte po zlatém řetízkovém náramku, který patří mezi jemné, elegantní a trendy doplňky. Můžete ho nosit samostatně nebo zkombinovat s dalšími šperky. 

Velikosti náramků

Standardní velikost řetízkových náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. U náramků s prodlužovacím očkem je velikost náramku zapnutého na poslední očko standardních 18 cm, s možností zkrácení náramku s posunutím očka na 17 nebo až 16 cm. 

Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte náramek delší než je standardních 18 cm, berte prosím v potaz, že cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě vyšší. Pokud si přejete velikost náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. V případě, že zvolíte jinou velikost než standardní, nelze šperk vrátit ani vyměnit, jedná se o šperk přizpůsobený zákazníkovi.


Flexi náramky

Flexi náramky patří mezi speciality ateliéru KLENOTA. Díky jedinečnému zpracování se velmi snadno nasazují a krásně padnou, a tak je můžete bez obav nosit každý den a střídat podle chuti. Na první pohled působí jako klasické pevné náramky, ale dají se ohýbat a doširoka otevírat. Lze je nosit samostatně, nebo v kombinaci s dalšími náramky.

Velikosti náramků

Flexi náramky vyrábíme ve standardních velikostech S a M. Na vyžádání lze vyrobit náramek i ve velikosti L, v tomto případě bude cena určena individuálně, s ohledem na použitý materiál. Do poznámky v objednávce prosím uveďte vámi požadovanou velikost.

flexi náramky velikosti KLENOTA


Perlové náramky

Perlové šperky dodnes vyjadřují dokonalou přirozenost, noblesu a nestrojenou eleganci. Pokud hledáte univerzální nadčasový doplněk, vsaďte na perlový náramek, který působí velmi jemně a krásně doplní slavnostní i jednoduchý outfit. 

Velikosti náramků

Standardní velikost perlových náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte větší velikost náramku než je standardních 18 cm, cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě individuálně upravena. Pokud si přejete velikost náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. Berte prosím v potaz, že v případě zvolení jiné velikosti než je standardní, se jedná o šperk přizpůsobený zákazníkovi a nelze jej vrátit ani vyměnit.


Minerální náramky

Náramky z broušených drahokamů jsou hitem poslední doby, nic to ale nemění na jejich univerzálnosti a kombinovatelnosti s různými outfity i dalšími šperky. Broušení do fazetového výbrusu dodává drahokamům třpyt a podtrhává jejich barvu. Náramky z minerálů jsou vyráběny ručně v našem ateliéru a každý kus je tak originál. 

Velikosti náramků

Standardní velikost minerálních náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte větší velikost náramku než je standardních 18 cm, cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě individuálně upravena.  Pokud si přejete délku náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. Berte prosím v potaz, že v případě zvolení jiné velikosti než je standardní, se jedná o šperk přizpůsobený zákazníkovi a nelze jej vrátit ani vyměnit.


Úpravy náramků

V rámci našeho servisu si můžete u nás perlový náramek v případě potřeby oslabení návleku nechat převléknout (převázat). 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.