MENU

Typy a velikosti náramků

Náramek právem patří k oblíbeným doplňkům – potěší jako dárek, hodí se pro různé příležitosti, jednoduše se vrství a kombinuje s dalšími šperky. V ateliéru KLENOTA navrhujeme a vyrábíme nadčasové šperky pro každý den, které zrcadlí styl, eleganci  a perfektně padnou. 

V naší nabídce najdete zejména jemné řetízkové náramky z klasického žlutého, decentního bílého či něžného růžového zlata, zdobeného diamanty nebo barevnými drahokamy, které se hodí ke každému outfitu. Pokud hledáte doplněk, který vám jen tak nezevšední, vsaďte na náramek z perel, který působí elegantně a žensky. Specialitou našeho ateliéru jsou pevné flexi náramky, které zaujmou na první pohled svým originálním zpracováním a variabilitou. Navíc jsou velmi odolné a nehrozí tak, že se náramek přetrhne. Náramků je nepřeberné množství, věříme že v naší nabídce najdete ten váš vysněný.

Připravili jsme pro vás přehledného průvodce:


Řetízkové náramky

Pokud hledáte nadčasový doplněk pro každou příležitost, sáhněte po zlatém řetízkovém náramku, který patří mezi jemné, elegantní a trendy doplňky. Můžete ho nosit samostatně nebo zkombinovat s dalšími šperky. 

Velikosti náramků

Standardní velikost řetízkových náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. U náramků s prodlužovacím očkem je velikost náramku zapnutého na poslední očko standardních 18 cm, s možností zkrácení náramku s posunutím očka na 17 nebo až 16 cm. 

Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte náramek delší než je standardních 18 cm, berte prosím v potaz, že cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě vyšší. Pokud si přejete velikost náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. V případě, že zvolíte jinou velikost než standardní, nelze šperk vrátit ani vyměnit, jedná se o šperk přizpůsobený zákazníkovi.


Flexi náramky

Flexi náramky patří mezi speciality ateliéru KLENOTA. Díky jedinečnému zpracování se velmi snadno nasazují a krásně padnou, a tak je můžete bez obav nosit každý den a střídat podle chuti. Na první pohled působí jako klasické pevné náramky, ale dají se ohýbat a doširoka otevírat. Lze je nosit samostatně, nebo v kombinaci s dalšími náramky.

Velikosti náramků

Flexi náramky vyrábíme ve standardních velikostech S a M. Na vyžádání lze vyrobit náramek i ve velikosti L, v tomto případě bude cena určena individuálně, s ohledem na použitý materiál. Do poznámky v objednávce prosím uveďte vámi požadovanou velikost.

flexi náramky velikosti KLENOTA


Perlové náramky

Perlové šperky dodnes vyjadřují dokonalou přirozenost, noblesu a nestrojenou eleganci. Pokud hledáte univerzální nadčasový doplněk, vsaďte na perlový náramek, který působí velmi jemně a krásně doplní slavnostní i jednoduchý outfit. 

Velikosti náramků

Standardní velikost perlových náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte větší velikost náramku než je standardních 18 cm, cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě individuálně upravena. Pokud si přejete velikost náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. Berte prosím v potaz, že v případě zvolení jiné velikosti než je standardní, se jedná o šperk přizpůsobený zákazníkovi a nelze jej vrátit ani vyměnit.


Minerální náramky

Náramky z broušených drahokamů jsou hitem poslední doby, nic to ale nemění na jejich univerzálnosti a kombinovatelnosti s různými outfity i dalšími šperky. Broušení do fazetového výbrusu dodává drahokamům třpyt a podtrhává jejich barvu. Náramky z minerálů jsou vyráběny ručně v našem ateliéru a každý kus je tak originál. 

Velikosti náramků

Standardní velikost minerálních náramků KLENOTA odpovídá délce 18 cm. Pokud si přejete velikost náramku upravit, můžete váš požadavek uvést do poznámky v objednávce. Jestliže zvolíte větší velikost náramku než je standardních 18 cm, cena bude s ohledem na použitý materiál a po předchozí dohodě individuálně upravena.  Pokud si přejete délku náramku zkrátit, úprava je zdarma a cena zůstává stejná. Při úpravě velikosti požadujeme zálohu na šperk ve výši 20 %. Berte prosím v potaz, že v případě zvolení jiné velikosti než je standardní, se jedná o šperk přizpůsobený zákazníkovi a nelze jej vrátit ani vyměnit.


Úpravy náramků

V rámci našeho servisu si můžete u nás perlový náramek v případě potřeby oslabení návleku nechat převléknout (převázat).