MENU

Zásady KLENOTA

Špičková kvalita a plná důvěra našich zákazníků mohou stát pouze na neotřesitelných základech. Naše zásady nám pomáhají udržovat vysoký standard při výrobě šperků, prodeji i servisu. Díky tomu se můžete plně soustředit na to nejdůležitější, na momenty lásky a radosti.

#1 ZODPOVĚDNOST

Zakládáme si na zodpovědném přístupu k zákazníkům, zaměstnancům, partnerům i výrobě šperků. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli a dbáme na každý detail.

#2 PROFESIONALITA

Jsme profesionály ve svém oboru, od pečlivých zlatnic až po ochotnou zákaznickou podporu. Čerpáme zkušenosti z více než 8 000 vyřízených objednávek.

#3 TRADICE

Ruční zlatnictví a šperkařství má v Česku, zejména v Praze, dlouhou a bohatou historii. Hrdě na ni navazujeme a znalosti předchozích generací využíváme ke zdokonalení našeho řemesla.

#4 KVALITA

Šperky navrhujeme a ručně vyrábíme v naší dílně. Jsme detailisté, protože právě detaily dělají z hezkého šperku dokonalý klenot. Naši zákazníci musejí mít jistotu, že u nás vždy trefí do černého.

#5 STYL

Naším cílem je vytvářet vkusné šperky, které je radost nosit každý den. Ideálem je pro nás jednoduchá nadčasová krása, čistá elegance a jemná originalita.

#6 OTEVŘENOST

Chceme, abyste k nám a našim šperkům měli co nejblíže. On-line můžete nerušeně vybírat a nakupovat, ať už jste kdekoli. Osobně nás můžete navštívit v ateliéru přímo v centru Prahy.

#7 VSTŘÍCNOST

Ochotně vám pomůžeme s výběrem, odpovíme na všechny otázky, nabídneme individuální řešení, vyjdeme vstříc speciálním požadavkům nebo vyrobíme šperk podle předlohy. Jsme tu pro vás.

#8 PÉČE

Prodejem to pro nás nekončí. Ke šperku KLENOTA patří profesionální servis. Jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů (opravy, čištění, předělání).