MENU

Zásady KLENOTA

Špičková kvalita a plná důvěra našich zákazníků mohou stát pouze na neotřesitelných základech. Naše zásady nám pomáhají udržovat vysoký standard při výrobě šperků, prodeji i servisu. Díky tomu se můžete plně soustředit na to nejdůležitější, na momenty lásky a radosti.

šperky klenota

#1 ZODPOVĚDNOST

Zakládáme si na zodpovědném přístupu k zákazníkům, zaměstnancům, partnerům i výrobě šperků. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli a dbáme na každý detail.

#2 PROFESIONALITA

Jsme profesionály ve svém oboru, od pečlivých zlatnic až po ochotnou zákaznickou podporu. Čerpáme zkušenosti z více než 8 000 vyřízených objednávek.

#3 TRADICE

Ruční zlatnictví a šperkařství má v Česku, zejména v Praze, dlouhou a bohatou historii. Hrdě na ni navazujeme a znalosti předchozích generací využíváme ke zdokonalení našeho řemesla.

#4 KVALITA

Šperky navrhujeme a ručně vyrábíme v naší dílně. Jsme detailisté, protože právě detaily dělají z hezkého šperku dokonalý klenot. Naši zákazníci musejí mít jistotu, že u nás vždy trefí do černého.

#5 STYL

Naším cílem je vytvářet vkusné šperky, které je radost nosit každý den. Ideálem je pro nás jednoduchá nadčasová krása, čistá elegance a jemná originalita.

#6 OTEVŘENOST

Chceme, abyste k nám a našim šperkům měli co nejblíže. On-line můžete nerušeně vybírat a nakupovat, ať už jste kdekoli. Osobně nás můžete navštívit v ateliéru přímo v centru Prahy.

#7 VSTŘÍCNOST

Ochotně vám pomůžeme s výběrem, odpovíme na všechny otázky, nabídneme individuální řešení, vyjdeme vstříc speciálním požadavkům nebo vyrobíme šperk podle předlohy. Jsme tu pro vás.

#8 PÉČE

Prodejem to pro nás nekončí. Ke šperku KLENOTA patří profesionální servis. Jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů (opravy, čištění, předělání).
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.