MENU

  Doprava a platba

  Doprava v České republice

  Standardní dopravné i balné je zdarma, stejně jako osobní vyzvednutí v našem pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00).

  V ČR objednávky nejčastěji zasíláme přes DPD nebo Zásilkovnu, na vyžádání i přes Českou poštu, TOPTRANS, PPL či jinou spediční firmu. V případě expresních zásilek a potřeby doručení o víkendu využíváme službu EMS (expresní doručení je zdarma).

  Doba dodání

  Šperky, které máme skladem, vám zpravidla doručíme do 2 pracovních dnů. U prstenů, kde je potřeba upravit velikost, se doba o několik dní prodlužuje. Šperky na objednávku vám dorazí za 1–2 týdny. Ve výjimečných případech nebo u šperků vyráběných na zakázku může být dodací lhůta delší.

  Pokud potřebujete stihnout konkrétní datum, informujte nás o tom, prosím, v poznámce na konci objednávky.

  Doprava do zahraničí

  Šperky doručujeme do celého světa, standardní dopravné i balné je zdarma. Clo a daně nejsou zahrnuty a liší se podle konkrétní země. Expresní doručení většinou stojí 25 EUR. Pro dopravu do EU navštivte Klenota.sk, Klenota.de, Klenota.fr, Klenota.pl nebo Klenota.uk. Využíváme většinou státní dopravce nebo se řídíme výběrem zákazníka (nejčastěji DHL, FEDEX nebo UPS). Pokud máte zájem o doručení do zahraničí, kontaktujte nás, prosím.

  Způsoby platby

  Svou objednávku můžete uhradit převodem, na dobírku, přes PayPal, kartou nebo hotově.

  Převodem

  Fakturu s platebními údaji obdržíte po vytvoření objednávky. Jako VS uveďte číslo objednávky.

  Číslo účtu: 2200869826/2010, Fio banka

  Jméno účtu: KLENOTA s.r.o.

  Na dobírku

  V rámci ČR můžete objednávku zaplatit přímo dopravci při převzetí zboží.

  On-line

  Podporujeme on-line platbu platebními kartami Visa, MasterCard a dalšími. Platbu můžete poslat také pomocí služby PayPal na adresu info@klenota.com. Obě možnosti jsou zdarma.

  Hotově

  Hotově můžete zaplatit při osobním odběru v našem pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00).