MENU

  Doprava a platba

  Doprava v České republice

  Standardní dopravné i balné je zdarma, stejně jako osobní vyzvednutí v našem pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00). V ČR objednávky nejčastěji zasíláme přes DPD nebo Zásilkovnu, na vyžádání lze řešit individuálně jiným dopravcem (jiný způsob dopravy může být za poplatek)

  V případě expresních zásilek a potřeby doručení o víkendu využíváme službu EMS (expresní doručení může být zpoplatněno).

  Doba dodání

  Šperky, které máme skladem, zpravidla expedujeme do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky (při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru), případně od připsání platby na náš účet (při bezhotovostní platbě). Šperky na objednávku zpravidla doručujeme do 2 týdnů. Ve výjimečných případech, u šperků vyráběných na zakázku a u prstenů, kde je potřeba upravit velikost, může být dodací lhůta delší.

  Pokud potřebujete stihnout konkrétní datum, informujte nás o tom, prosím, v poznámce na konci objednávky.

  Doprava do zahraničí

  Šperky doručujeme do celého světa, standardní dopravné i balné je zdarma. Clo a daně nejsou zahrnuty a liší se podle konkrétní země. Expresní doručení je zpoplatněno. Pro dopravu do EU navštivte Klenota.sk, Klenota.de, Klenota.fr, Klenota.pl nebo Klenota.uk. Využíváme většinou státní dopravce nebo se řídíme výběrem zákazníka (nejčastěji DHL, FEDEX nebo UPS). Pokud máte zájem o doručení do zahraničí, kontaktujte nás, prosím.

  Způsoby platby

  Svou objednávku můžete uhradit převodem, hotově či on-line (kartou nebo přes PayPal).

  Převodem na účet

  Fakturu s platebními údaji pro bezhotovostní platbu obdržíte po vytvoření objednávky. Platbu pošlete do 5 dnů od přijetí objednávky. Jako VS uveďte číslo objednávky.

  Kartou on-line nebo osobně

  Kartou můžete platit předem on-line při vytvoření objednávky, případně osobně v našem ateliéru při vyzvednutí zboží. Podporujeme platbu platebními kartami Visa, MasterCard a dalšími. Platba kartou je zdarma.

  On-line přes PayPal

  Při vytvoření objednávky můžete platbu poslat také pomocí platební brány PayPal na adresu info@klenota.com. Tato možnost je zdarma.

  Hotově

  V rámci ČR můžete objednávku zaplatit hotově přímo dopravci při převzetí zboží (na dobírku). Hotově můžete zaplatit také při osobním odběru v našem pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00).

  Dovolujeme si vás upozornit, že podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.