Doprava po České republice

Dopravce

Vaše objednávky zasíláme s dopravcem DPD. Na vyžádání můžeme zboží zaslat i Českou poštou nebo TOPTRANS, případně jinou spediční firmou.

Cena

Dopravné i balné je zdarma, stejně jako osobní vyzvednutí na naší pražské provozovně.

Dodací lhůty

Šperky, které máme skladem, vám zpravidla doručíme do dalšího pracovního dne v případě dopolední objednávky, v rámci 2 pracovních dnů pro objednávky v odpoledních hodinách a o víkendu. Neplatí pro prsteny při úpravě velikosti, zde se lhůta o několik dní prodlužuje.

Pro šperky na objednávku platí dodací lhůta 5 až 10 pracovních dnů. Podrobnější informace Vám vždy rádi poskytneme. Ve výjimečných případech nebo u šperků vyráběných na zakázku může být dodací lhůta delší.

Dodání do zahraničí

Šperky doručujeme do celého světa, poštovné dle dopravce. Pro dopravu zdarma do EU navštivte Klenota.sk, Klenota.de, Klenota.pl nebo Klenota.uk.

Způsoby platby

Bankovním převodem

Svou objednávku můžete uhradit převodem částky na náš bankovní účet. Fakturu s platebními údaji obdržíte po vytvoření objednávky.

Číslo účtu: 220 08 69 826 / 2010

Název účtu: KLENOTA s.r.o.
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Na dobírku

V České republice si můžete zboží objednat i na dobírku. Objednávku tak zaplatíte přímo dopravci při převzetí zboží.

Online platba

Podporujeme i online platbu platebními kartami Visa nebo MasterCard a dalšími. Případně je možné zaplatit pomocí služby PayPal platební kartou nebo na účet info@klenota.com. Oba způsoby platby online jsou pro Vás zdarma.

Platba v hotovosti

Hotovostní platbu nabízíme v případě osobního odběru v naší pražské provozovně.