Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

O nás

Jsme vášniví profesionálové a nadšenci, kteří se věnují ruční výrobě šperků, sní o špercích a žijí jimi každý den.

Při výběru a navrhování šperku myslíme především na naše zákazníky. Myslíme na jejich potřeby a přání, které poté měníme v nositelné, nadčasové, elegantní a kvalitní šperky. Naším cílem je najít tu nejlepší možnou cestu dokonalého šperku právě k vám. Milujeme šperky.

Jsme si vědomi nevýhod online nakupování, jako jsou například absence servisu, nemožnost oprav a úprav nebo neexistující možnost zakázkové výroby. Proto se v Klenotě snažíme, abychom tyto mezery vyplnili tou nejkvalitnější péčí a servisem pro naše klienty - změníme velikost vašich prstenů, zkrátíme nebo prodloužíme vaše náhrdelníky, nabídneme silnější řetízek  nebo vyměníme zapínání u náušnic - to vše v rámci online nákupu a z pohodlí domova nebo kanceláře.

NAŠE ZNAČKA

Každý šperk, který od nás odchází, projde naším ateliérem a rukama našich zlatníků. Používáme pouze nekonfliktní materiály, drahokamy a zlato. Jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli a pracujeme pouze s ověřenými a věrohodnými zdroji.

Držíme se tradičních hodnot a věříme v manuální práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky. Respektujeme celý klenotnický obor a učíme se z tradičních pracovních postupů. V České republice má zlatnictví velkou, dlouhou a bohatou historii a my jsme hrdí, že jsme její součástí. Znalosti a zkušenosti předchozích generací využíváme k zdokonalení našeho řemesla.

Chceme vyrábět šperky, které budou milovány a nošeny s láskou.

NÁŠ ATELIÉR

Šperky vyrábíme v našem vlastním ateliéru. Naše zlatnice za sebou mají léta zkušeností a jsou profesionály v oboru. Svou práci milují a záleží jim na podobě každého šperku, který jim projde rukama. Víme, že každý šperk může vyžadovat jinou péči, a proto k procesu výroby přistupujeme individuálně. Většina našich pracovních procesů je ruční výroba - ručně vyrábíme svatební prstýnky, ručně zasazujeme do šperků drahokamy, ručně vyrýváme šperkům věnování, jak z vnitřní, tak z vnější strany. Každý z nás ví, jak má vypadat kvalitní šperk, proto se snažíme, abychom společnými silami dosáhli dokonalosti. Naše šperky jsou krásným, věčným a excelentním příkladem našeho řemesla.

Milujeme naše zákazníky a vidíme, že se k nám vracejí s důvěrou. Zde je pár ukázek toho, co o nás řekli:

“Objednali jsme si s manželem svatební prstýnky z růžového zlata a jsme velmi spokojeni - od milého servisu na pobočce až po osobní dodání až domů. Děkujeme!” Daniela H.

“Krásný zásnubní prsten, který je jednoduchý a elegantní. Sedí perfektně!” Barbora V.

“Zásnubní prsten s modrými diamanty a brilianty jsem hledal věky. Našel jsem ho v Klenotě. S perfektním prstenem jsem měl větší sebevědomí a jistotu, že řekne ANO. Řekla! Děkuji.” P.A.J.

“Až se konečně rozhodnu položit onu otázku, první stránka, kterou navštívím, bude Klenota!” Vladislav

“Hledala jsem přívěsek anděla s drahokamem pro svou dceru. Chtěla něco originálního, co nikdo jiný nemá. Našla jsem ho zde, dcera byla šťastná. Děkuji!” Jana