Naše hodnoty

Vítejte v klenotnictví KLENOTA. Vážíme si toho, že jste se při vybírání Vašeho šperku rozhodli právě pro nás. Zákazník a jeho spokojenost jsou pro nás na prvním místě.  Reference našich zákazníků jsou toho nejlepším důkazem.

Klenotnictví KLENOTA poskytuje širokou nabídku osobně vybraných šperků ze zlata, stříbra a platiny s diamanty, velkou škálou pravých drahokamů a perel. Dáváme si za cíl  podporovat a rozvíjet celé šperkařské odvětví, podporovat znalectví a vědomosti v oboru a především vytvářet stále lepší a lepší produkt pro zákazníka. Naším posláním je oslovit a inspirovat jak nové, tak i stávající zákazníky a stát se jejich spolehlivým partnerem pro nákup kvalitních a krásných šperků za výborné ceny.

Kromě České republiky již působíme úspěšně i na slovenském, německém, polském, francouzském, anglickém a ruském trhu a naší vizí je stát se v budoucnu jedním z velkých klenotnictví v Evropě s pestrou nabídkou exkluzivních šperků. 

Tým

Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří Vám díky svým zkušenostem a stále se rozvíjejícím znalostem poskytují ten nejlepší servis. Naším cílem je nabídnout Vám prvotřídní šperk přesně dle Vašich představ a poskytovat služby, díky kterým se k nám budete s radostí vracet.

Naše společnost je součástí Centra zlatníků Praha, a proto zajišťujeme klenotnický fullservice v té nejlepší kvalitě - včetně výroby šperků na zakázku, pravidelného čištění a údržby šperků či záruční i pozáruční opravy.