MENU

  O nás

  Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme!

  Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Ideálem je pro nás jednoduchá nadčasová krása, ve které se zrcadlí styl, elegance, kvalita a jemná jedinečnost.

  Přijďte si vybrat osobně. Rádi vám poradíme

  Přání a představy našich zákazníků přeměňujeme ve skutečnost. Ať už je to prsten, díky kterému řekne ANO, dokonalý dárek k osmnáctinám, nebo jen něco pro radost. Děláme vše pro to, aby si ten pravý šperk našel svého majitele.

  V prodeji proto spojujeme výhody on-line prostředí a osobního přístupu. Internet nám i našim zákazníkům poskytuje velkou svobodu a pružnost. On-line umíme zařídit i veškerý potřebný servis a pomoc. A náš pražský ateliér je každý všední den otevřený těm, kteří preferují osobní kontakt a chtějí si šperky prohlédnout nejen na fotografii.

  Naše značka

  Klenota vznikla v roce 2008 z lásky ke šperkům. Vycházíme z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Držíme se hodnot prověřených staletími: věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky. Díky znalostem a zkušenostem předchozích generací i současných profesionálů klenotnického oboru se neustále zdokonalujeme.

  Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice a zlatníci se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

  Největší odměnou za naši práci je nám radost, kterou naše šperky přinášejí:

  „Objednali jsme si s manželem svatební prstýnky z růžového zlata a jsme velmi spokojeni – od milého servisu na pobočce až po osobní dodání až domů. Děkujeme!“ Daniela H.

  „Doporučuji. Vše bez problémů a díky prstenu je z přítelkyně již snoubenka.“ Matuga

  „Krásný zásnubní prsten, který je jednoduchý a elegantní. Sedí perfektně!“ Barbora V.

  „Prsten se mi líbil už na e-shopu, v reálu ještě lepší a slečna řekla ‚ano‘.“ Skřivánek

  „V tomto obchodě jsem objevil zboží, které jsem sháněl jako dárek. Vše proběhlo velmi rychle a ve velice krátké době mi šperk dorazil v pořádku na dobírku. Jsem velice spokojen a v budoucnu se zde rád poohlédnu po dalším nákupu.“ Marek

  „Zásnubní prsten s modrými diamanty a brilianty jsem hledal věky. Našel jsem ho v Klenotě. S perfektním prstenem jsem měl větší sebevědomí a jistotu, že řekne ANO. Řekla! Děkuji.“ P. A. J.

  „Dostala jsem od přítele diamantový květinový prsten a nemůžu si ho vynachválit. Je strašně krásný, úplný fešák! Přítel si moc chválil i ten obchod, až mi to nedalo a musela jsem ho přemluvit, aby mi řekl, kde prsten koupil. 100% radost u nás obou. Musela jsem se o zkušenost podělit. Určitě si v tomto on-line obchodě koupím něco krásného, až bude příležitost. Nebo doufám, že si na mě zase vzpomene přítel.“ Andrea Šafářová

  „Až se konečně rozhodnu položit onu otázku, první stránka, kterou navštívím, bude Klenota!“ Vladislav

  „Hledala jsem přívěsek anděla s drahokamem pro svou dceru. Chtěla něco originálního, co nikdo jiný nemá. Našla jsem ho zde, dcera byla šťastná. Děkuji!“ Jana