MENU

O nás

KLENOTA je mladá, ryze česká značka, která vznikla v roce 2008 z lásky k pravým šperkům. Vycházíme z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Držíme se hodnot prověřených staletími: věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a kvalitní šperky. Díky znalostem a zkušenostem předchozích generací i současných profesionálů klenotnického oboru dnes vznikají v ateliéru KLENOTA veškeré naše šperky. Ateliér leží v historickém jádru města nedaleko Staroměstského náměstí, které je již po staletí centrem pražského zlatnictví a šperkařství.

Naše zkušené zlatnice a zlatníci se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde pod rukama. Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Ideálem je jednoduchá nadčasová krása, ve které se zrcadlí styl, elegance, kvalita a jedinečnost.


V prodeji spojujeme výhody on-line prostředí a osobního přístupu. Internet nám i našim zákazníkům poskytuje velkou svobodu a pružnost. On-line umíme zařídit veškerý potřebný servis a pomoc. Pro ty, kteří preferují osobní kontakt, je náš pražský ateliér otevřen každý všední den.


Největší odměnou za naši práci je nám radost, kterou naše šperky přinášejí:

Velké poděkování za ochotu, vstřícnost, rychlost a dodání zlaté soupravy šperků pro dceru k narozeninám. Opravdu, krásné , jemné šperky, které bude mít na památku celý život. Maximální spokojenost a také velký dík za vše p. Erice Chottové G.G. - Markéta H.


Moje sbírka šperků KLENOTA.cz :-) Vždy jsem spokojená s dodáním, servisem i komunikací e-shopu. Řetízky i náušnice nosím každý den, nesundávám je ani na noc a ještě se mi nestalo že by se mi nějaký řetízek přetrhl. Pozáruční servis je také výborný, šperky si nechávám v ateliéru vždy jednou za rok vyčistit, potom jsou jak nové a diamanty se zase krásně  třpytí. Také oceňuji rychlost s jakou je vždy moje objednávka nebo žádost o čištění vyřízená :) - Martina K.

 

Naprostá spokojenost, 100% shoda fotografií z eshopu a výsledného šperku, vše lze domluvit emailem. Velice vstřícná komunikace. - Mirek V.

 

Skvělé služby. Výborná precizní komunikace. Krásné výrobky. Jsem rád, že zásnubní prsten byl od Vás. Děkuji - Karel Č.


Kvalitní práce i milý personál. Pořídil jsem překrásný prsten, který maximálně splnil účel :) Rád se někdy vrátím. - Ondřej V.

 

Naprostá spokojenost! Neuvěřitelně ochotný a vstřícný personál- 5 hvězdiček je málo. Komunikace naprosto bez problému a dodání prstenu i s ruční rytinou bylo ultra rychlé. Ještě jednou moc děkuji za nádherný snubní prsten a rozhodně doporučuji!!! - Martina U.

 

Opravdu skvělý zákaznický servis a poradenství. Děkuji mnohokrát slečně Erice Chottové za velmi milé a vstřícné jednání při vyřízení mé objednávky. Doporučuji společnost KLENOTA všemi deseti! - Tomáš St.


Oceňuji snahu vyhovět individuálním přáním zákazníka, která mohu být často lehce naivní, ale s profesionálním přístupem a znalostí řemesla v KLENOTA realizovatelná. Koktejlový prsten, který jsem si odnesla, je toho důkazem, celý proces od výběru kamenu po finální šperk byl zážitek, 100% doporučuji. - Petra Nov.

 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.