MENU

Pro média

KLENOTA je mladá, ryze česká značka, která vznikla v roce 2008 z lásky k pravým šperkům. Naše firma už za svou krátkou existenci zažila několik výrazných milníků, zejména úspěšný vstup na zahraniční trhy a vybudování vlastní, zcela soběstačné výroby.

KLENOTA šperky klenoty minerály drahokamy

Zakladatelka a majitelka klenotnictví KLENOTA Jarmila Slívová, certifikovaná GIA Accredited Jewelry Professional, se v minulosti pohybovala v oblasti interiérového designu a fotografie. Od roku 2008 se věnuje výhradně šperkům.

Všechny šperky vyrábíme ručně ve vlastním ateliéru v centru Prahy. Podporujeme zlatnické řemeslo, usilujeme o zachování této české tradice a její další rozvoj do budoucna.

V prodeji spojujeme výhody on-line prostředí a osobního přístupu. Zákazníci mohou vybírat a nakupovat přímo v našem pražském ateliéru i přes internet. 

Pro média rádi:

  • poskytneme fotografie produktů, z výroby, s modelkou i tematická zátiší;
  • zapůjčíme produkty pro editorial fotografie;
  • dodáme podklady pro odbornější články z našeho oboru – o zlatě, drahokamech, perlách nebo zlatnické profesi;
  • poskytneme dárek/dárky do soutěže.

Pro bloggery a influencery

Velmi rádi navážeme spolupráci s bloggery, instagramery a dalšími influencery. Hledáme nejrůznější zajímavé osobnosti, modelky i skvělé fotografy se zájmem o módu a šperky.

Formy spolupráce:

  • barterové i honorované - na základě individuální domluvy. 

Kontakt:

marketing@klenota.com

KLENOTA drahokam akvamarín bílé zlato luxus KLENOTA šperky medailonek zlatýPro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.