MENU

  Pro média

  KLENOTA je mladá, ryze česká značka, která vznikla v roce 2008 z lásky k pravým šperkům. Naše firma už za svou krátkou existenci zažila několik výrazných milníků, zejména úspěšný vstup na zahraniční trhy a vybudování vlastní, zcela soběstačné výroby. Meziročně rosteme o 100 %.

  Zakladatelka a majitelka klenotnictví KLENOTA Jarmila Slívová, certifikovaná GIA Accredited Jewelry Professional, se v minulosti pohybovala v oblasti interiérového designu a fotografie. Od roku 2008 se věnuje výhradně šperkům.

  Všechny šperky vyrábíme klasickými metodami ve vlastním ateliéru v centru Prahy. Podporujeme zlatnické řemeslo a usilujeme o zachování této české tradice a její další rozvoj do budoucna.

  V prodeji spojujeme výhody on-line prostředí a osobního přístupu. Naši zákazníci mohou vybírat a nakupovat přímo v našem pražském ateliéru i přes internet. Od roku 2014 postupně rozšiřujeme naši on-line činnost i do dalších zemí. E-shop KLENOTA tak nyní funguje již v 7 jazykových verzích a kupovat šperky KLENOTA je možné z celého světa.

  Pro média rádi:

  • poskytneme fotografie produktů, z výroby, s modelkou i tematická zátiší;
  • zapůjčíme produkty pro editorial fotografie;
  • dodáme podklady pro odbornější články z našeho oboru – o zlatě, drahokamech, perlách nebo zlatnické profesi;
  • poskytneme dárek/dárky do soutěže.

  Kontakt:

  klara@klenota.com