MENU

Luxusní náušnice pecky 2 ct z bílého zlata

  • Luxusní náušnice pecky 2 ct z bílého zlata
  • Luxusní náušnice pecky 2 ct z bílého zlata
  • Luxusní náušnice pecky 2 ct z bílého zlata
  • Luxusní náušnice pecky 2 ct z bílého zlata
  • XMAS Package

Nepřehlédnutelné náušnice pecky z bílého 14k zlata zdobí diamanty laboratorního původu v briliantovém brusu o celkové váze 2 ct. Uchycení drahokamu do šesti krapen vypadá velmi elegantně a navíc zajišťuje bezpečné uchycení kamene. Tyto náušnice jsou dokonalým luxusním doplňkem pro všechny ženy.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

199 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0611282
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Původ laboratorní
Brus kulatý
Čistota VS
Barva G
Průměr 6.3 mm
Váha 2.00 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

Náušnice přesně pro vás

Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.