MENU

Zlaté náušnice pecky se zelenými diamanty

  • Zlaté náušnice pecky se zelenými diamanty
  • XMAS Package

Drobné peckové náušnice ze žlutého 14k zlata s velmi originálními zelenými diamanty v kulatém brusu o průměru 3 mm. Minimalistický doplněk, který se dá nosit každý den a kombinovat s dalšími šperky i outfity nejrůznějších stylů. Skvělá volba pro ty, kteří touží po vysoce odolném zeleném drahokamu.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Nejčastějším typem zapínání u peckových náušnic je puzeta, kterou je možné bezplatně vyměnit za šroubek. Vámi preferovaný typ uveďte do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

14 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0369013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant zelený
Brus kulatý
Čistota SI
Barva fancy
Úpravy úpravy barvy
Průměr 3 mm
Váha 0.210 ct
Váha 0.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

Náušnice přesně pro vás

Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.