MENU

Náušnice z bílého 14k zlata s modrými brilianty

  • Náušnice z bílého 14k zlata s modrými brilianty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s modrými brilianty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s modrými brilianty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s modrými brilianty
  • XMAS Package

Tenká stužka ze 14karátového zlata jemně obepíná modrý diamant kulatého briliantového brusu a vytváří tak zářivě elegantní šperk. Minimalistický design těchto lakovaných náušnic potěší každou ženu. Podívejte se také na další barevné varianty a další produkty této řady.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

18 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD E0066312
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva modrý
Úpravy barvy
Průměr 3.0 mm
Váha 0.210 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.