MENU

Pecky se zelenými diamanty v bílém zlatě

  • Pecky se zelenými diamanty v bílém zlatě
  • Pecky se zelenými diamanty v bílém zlatě
  • Pecky se zelenými diamanty v bílém zlatě
  • Pecky se zelenými diamanty v bílém zlatě
  • XMAS Package

Jednoduché puzetové náušnice pecky jsou vyrobené z bílého 14k zlata a ozdobené 4mm brilianty v zelené barvě. Zelené diamanty jsou zábavnou alternativou klasických čirých briliantů. Mimo skvělé brilance zaujmou také krásnou sytou barvou. Dokonalý každodenní doplněk a tip na dárek.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

31 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0370282
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant zelený
Původ přírodní
Brus kulatý
Barva zelená
Úpravy barvy
Průměr 4.0 mm
Váha 0.500 ct
Váha 0.98 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

Náušnice přesně pro vás

Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.