MENU

Elegantní náramek z bílého zlata s topazy

  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • XMAS Package

Moderní náramek ze 14k zlata zdobený dvěma kapkovitými topazy, které zaujmou krásnou světle modrou barvou. Tento jedinečný šperk krásně doplní zejména formální a slavnostní outfity.

Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy standardně ve velikostech S (odpovídá délce 16 cm) a M (odpovídá délce 18 cm), za příplatek také ve velikosti L (odpovídá délce 20 cm). Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

22 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0610042
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus kapka (pear)
Šířka 4 mm
Výška 6 mm
Váha 1.0 ct
Váha 3.60 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.