MENU

Zlaté náušnice kruhy s lístky

  • Zlaté náušnice kruhy s lístky
  • Zlaté náušnice kruhy s lístky
  • Zlaté náušnice kruhy s lístky
  • Zlaté náušnice kruhy s lístky
  • XMAS Package

Jednoduché kruhové náušnice ze žlutého 14k zlata, každá zdobená nápaditým přívěskem ve tvaru lístku dlouhého 24,7 mm. Každý šperk se vyrábí ručně, proto žádné dva lístky nevypadají zcela stejně. Perfektní tip na dárek pro ženy s láskou k přírodním motivům a přirozené kráse.

Šperky z kolekce Seasons jsou symbolem přírodní krásy. Vyznačují se hřejivou kombinací žlutého zlata a přírodních drahokamů. Každý kámen v kolekci je díky přírodnímu původu naprostý unikát, jeho barva se tak může kus od kusu mírně lišit. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

12 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0715053
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Výška 42 mm
Váha 3.54 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.