MENU

Náhrdelník z černých spinelů a perel ve zlatě

  • Náhrdelník z černých spinelů a perel ve zlatě
  • Náhrdelník z černých spinelů a perel ve zlatě
  • Náhrdelník z černých spinelů a perel ve zlatě
  • Náhrdelník z černých spinelů a perel ve zlatě
  • XMAS Package
Originální náhrdelník z černých fasetovaných spinelů zdobí drobné rondely a kuličky ze 14k žlutého zlata a tři bílé sladkovodní perly. Vzniká tak naprosto nadčasová barevná kombinace ve svěžím designu. Náhrdelník se hodí jako elegantní doplněk ke slavnostním šatům, dá se ale nosit i jako symbolický talisman dodávající vitalitu, sílu a ochranu.

Náhrdelník vyrábíme ručně z přírodních minerálů, které nabízí pestrou škálu odstínů i vlastností. Minerály pečlivě vybíráme a ručně navlékáme, výsledkem je proto vždy barevně unikátní a neopakovatelný design. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: 3 týdny

11 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K8022873
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Spinel
Původ přírodní
Průměr 3.00 mm
Křišťál
Původ přírodní
Průměr 4.00 mm
Perly Sladkovodní
Tvar kulatý
Barva bílá
Kvalita AAA
Průměr 6.5-7.0 mm
Délka 420 mm
Váha 9.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.