MENU

Náramek z černého spinelu s turmalíny ve zlatě

  • Náramek z černého spinelu s turmalíny ve zlatě
  • Náramek z černého spinelu s turmalíny ve zlatě
  • Náramek z černého spinelu s turmalíny ve zlatě
  • XMAS Package

Náramek z černého fasetovaného spinelu zdobí drobné kuličky ze 14k zlata. Náramek představuje decentní eleganci a hodí se ke každé příležitosti. Díky svým menším rozměrům je mimořádně pohodlný, přesto zaujme.

Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

4 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k8009033
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Spinel
Barva černý
Průměr 2.5-3.0 mm
Délka 180 mm
Váha 3.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.