MENU

Náhrdelník srdíčko s ametystem v bílém zlatě

  • Náhrdelník srdíčko s ametystem v bílém zlatě
  • Náhrdelník srdíčko s ametystem v bílém zlatě
  • Náhrdelník srdíčko s ametystem v bílém zlatě
  • XMAS Package

Na jemném řetízku typu rolo dlouhém 42 cm, vyrobeném z bílého 14k zlata, je za jedno očko volně zavěšený přívěsek s fialovým ametystem ve tvaru srdce. Tento náhrdelník se skvěle hodí jako romantický dárek z lásky, například k výročí nebo k Valentýnu.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 600 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0730062
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 420 mm
Váha 1.4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.