MENU

  Přívěsek s černým diamantem v růžovém zlatě

  • Přívěsek s černým diamantem v růžovém zlatě
  • Přívěsek s černým diamantem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

  Klasický řetízek z růžového 14k zlata zdobí přívěsek s černým diamantem v kulatém brusu. Kombinace moderního zlata a černého diamantu je skutečně originální, přesto zůstává chic a jistě zaujme. Šperk udělá radost všem ženám, které se nebojí netradičních šperků.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0450054
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant černý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva černý
  Úpravy úpravy barvy
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.16 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.