MENU

  Zlatý náhrdelník s granátem ve tvaru kapky

  • Zlatý náhrdelník s granátem ve tvaru kapky
  • Zlatý náhrdelník s granátem ve tvaru kapky
  • Zlatý náhrdelník s granátem ve tvaru kapky
  • XMAS Package

  Řetízek ze 14k žlutého zlata zdobí sytě červený granát v netradičním brusu kapka neboli „pear“. Kombinace zlaté a rudé působí velmi luxusně až královsky. Krásný tip na dárek, který bude nosit radost desítky let.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0358153
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Granát
  Brus kapka (pear)
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.75 ct
  Váha 2.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.