MENU

Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem v brusu trilion

  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem v brusu trilion
  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem v brusu trilion
  • XMAS Package

Zajímavý náhrdelník z bílého 14k zlata s tanzanitem. Zaujme sytou barvou tanzanitu, které nechá vyniknout zvláštní brus drahokamu zvaný trilion. Jedná se o jedinečný šperk, který zaujme svou barevnou kombinací. Jistě potěší každou milovnici barevných drahokamů.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

9 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0329112
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus trillion
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 0.45 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.