MENU

Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion

  • Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion
  • Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion
  • XMAS Package

Zajímavý náhrdelník z bílého 14k zlata přitáhne pozornost blankytně modrým topazem v neobvyklém brusu trillion. Působí velmi jemně, ocení ho zejména ženy, které preferují studené tóny.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

5 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0329062
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Brus trillion
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 0.500 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.