MENU

  Náhrdelník s tyčinkou z bílého zlata

  • Náhrdelník s tyčinkou z bílého zlata
  • Náhrdelník s tyčinkou z bílého zlata
  • XMAS Package

  Jemný řetízek z bílého 14k zlata uprostřed zdobí hladká plochá tyčinka. Délka náhrdelníku kolem krku je 47 cm, visací řetízek je potom dlouhý 25,5 cm. Elegantní doplněk, který se skvěle hodí k vrstvení a kombinování s dalšími šperky a ke každodennímu nošení.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  7 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0684012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 2.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.