MENU

  Zlatý řetízek s kuličkou z růžového zlata

  • Zlatý řetízek s kuličkou z růžového zlata
  • Zlatý řetízek s kuličkou z růžového zlata
  • Zlatý řetízek s kuličkou z růžového zlata
  • XMAS Package

  Minimalistický řetízek typu venezia je doplněn kuličkou o průměru 5 mm z moderního, růžového 14k zlata. Šperk se skvěle hodí pro vrstení více náhrdelníků na krk, vynikne však i samostatně. Ideální je pro ty, kteří hledají univerzální a kvalitní šperk, který zůstane krásný po dlouhá léta.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  3 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0539014
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Výška 5 mm
  Váha 1.1 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.