MENU

  Náramek s černým diamantem v růžovém zlatě

  • Náramek s černým diamantem v růžovém zlatě
  • Náramek s černým diamantem v růžovém zlatě
  • Náramek s černým diamantem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

  Minimalistický náramek vyrobený z růžového 14k zlata zdobí netradiční černý diamant v usazení zvaném bezel. Tato široká obruba chrání diamant a navíc je opravdu pohodlná i pro každodenní nošení. Jedná se o šperk, který se skvěle kombinuje a díky svému univerzálnímu designu potěší každou ženu.

  Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0453044
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant černý
  Brus kulatý
  Barva černý
  Průměr 3 mm
  Váha 0.1 ct
  Váha 1.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.