MENU

Náramek ze žlutého zlata s černým diamantem

  • Náramek ze žlutého zlata s černým diamantem
  • Náramek ze žlutého zlata s černým diamantem
  • Náramek ze žlutého zlata s černým diamantem
  • XMAS Package

Minimalistický řetízkový náramek vyrobený ze žlutého 14k zlata zaujme černým kulatým diamantem. Nadčasový a univerzální design zaručuje, že si náramek zachová svou krásu po dlouhé roky. Perfektní tip na dárek pro milovnice kvalitních drahých kamenů.

Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 600 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0073103
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant černý
Brus kulatý
Barva černý
Úpravy úpravy barvy
Průměr 3.5 mm
Váha 0.165 ct
Délka 180 mm
Váha 1.05 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.