MENU

  Náramek srdíčko z bílého zlata

  • Náramek srdíčko z bílého zlata
  • Náramek srdíčko z bílého zlata
  • XMAS Package

  Náramek z bílého 14k zlata zdobený jemným srdíčkem s hladkým povrchem. Jedná se o kvalitně zpracovaný šperk pro každý den. Může být krásným dárkem k narozeninám či promoci. Díky minimalistickému designu jej ocení všechny dámy.

  Náramek pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve standardní délce 18 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo úpravu, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  3 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0403022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.