MENU

Pecičky z bílého zlata s akvamaríny

  • Pecičky z bílého zlata s akvamaríny
  • Pecičky z bílého zlata s akvamaríny
  • Pecičky z bílého zlata s akvamaríny
  • Pecičky z bílého zlata s akvamaríny
  • XMAS Package

Jemné akvamarínové náušnice pecičky vyrobené z bílého 14k zlata. Nadčasový doplněk, který se hodí pro každou událost potěší všechny obdivovatelky přírodních drahokamů. Náušnice se zapínají na puzetu a jsou tak vhodné i pro každodenní nošení.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

11 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0371102
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 5 mm
Váha 0.800 ct
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.