MENU

Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem

  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • XMAS Package

Elegantní náušnice z růžového 14k zlata zaujmou originální kombinací jemných barev. V obrubě s měděným nádechem jsou zasazené méně známé lemon quartzy ve tvaru kapky a zelené ametysty v brusu cushion.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

29 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0698014
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Lemon quartz
Původ přírodní
Brus kapka (pear)
Šířka 8.0 mm
Výška 12.0 mm
Váha 7.0 ct
Ametyst zelený
Původ přírodní
Brus cushion
Šířka 6 mm
Výška 6 mm
Váha 1.9 ct
Váha 7.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

Náušnice přesně pro vás

Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.