MENU

Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem

  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • Náušnice se zeleným ametystem a lemon quartzem
  • XMAS Package

Elegantní náušnice z růžového 14k zlata zaujmou originální kombinací jemných barev. V obrubě s měděným nádechem jsou zasazené méně známé lemon quartzy ve tvaru kapky a zelené ametysty v brusu cushion.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

29 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0698014
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Lemon quartz
Původ přírodní
Brus kapka (pear)
Šířka 8.0 mm
Výška 12.0 mm
Váha 7.0 ct
Ametyst zelený
Původ přírodní
Brus cushion
Šířka 6 mm
Výška 6 mm
Váha 1.9 ct
Váha 7.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.