MENU

Pecky z bílého zlata s kulatými citríny

  • Pecky z bílého zlata s kulatými citríny
  • Pecky z bílého zlata s kulatými citríny
  • Pecky z bílého zlata s kulatými citríny
  • Pecky z bílého zlata s kulatými citríny
  • XMAS Package

Náušnice v podobě pecek z bílého 14k zlata s kulatými citríny o průměru 5 mm. Klasický design s použitím osobitého drahokamu, který se hodí ke každodennímu nošení. Citríny Madeira nabývají odstínů od jantarově žluté až po medovou. Perfektní dárek k narozeninám či výročí.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0371112
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 5 mm
Váha 0.900 ct
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.