MENU

Pecky v bílém zlatě s růžovými morganity

  • Pecky v bílém zlatě s růžovými morganity
  • Pecky v bílém zlatě s růžovými morganity
  • Pecky v bílém zlatě s růžovými morganity
  • Pecky v bílém zlatě s růžovými morganity
  • XMAS Package

Jemné pecičky z bílého 14k zlata zdobí světle růžové morganity v kulatém brusu. Vzhledem ke krásným barevným odstínům tohoto drahokamu z rodu berylů je zasazení do bílého zlata ideální volbou. Tyto náušnice se dají nosit klidně každý den.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0370252
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 4.0 mm
Váha 0.500 ct
Váha 0.98 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.