MENU

Náušnice z bílého 14k zlata s kulatými tanzanity

  • Náušnice z bílého 14k zlata s kulatými tanzanity
  • Náušnice z bílého 14k zlata s kulatými tanzanity
  • XMAS Package

Visací náušnice z bílého 14k zlata jsou doplněny o moderní tanzanity v modro-fialovém odstínu. Minimalistický styl náušnic nechá těmto skvostným drahokamům skvěle vyniknout a ty pak v bílém zlatě přímo září. Tanzanit je uchycen pomocí šesti krapen, které vytváří elegantní tvar připomínající květinu. Skvělý tip na dárek.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

18 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0187112
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 5.0 mm
Váha 1.00 ct
Výška 13.5 mm
Váha 1.60 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.