MENU

Náušnice pecky z bílého zlata se světlými topazy

  • Náušnice pecky z bílého zlata se světlými topazy
  • Náušnice pecky z bílého zlata se světlými topazy
  • Náušnice pecky z bílého zlata se světlými topazy
  • XMAS Package

Náušnice pecky z bílého 14k zlata zdobí nebeské topazy v odstínu Sky blue, které jsou v brusu ovál. Jemné topazy v bílém zlatě krásně vyniknou a rozzáří každý outfit. Jedná se o krásný šperk, který potěší zejména milovnice barevných drahokamů.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

8 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0362082
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 1.800 ct
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

Náušnice přesně pro vás

Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.