MENU

Přívěsek křížek ze žlutého zlata

  • PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK ZE ŽLUTÉHO ZLATA - PŘÍVĚSKY - NÁHRDELNÍKY
  • PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK ZE ŽLUTÉHO ZLATA - PŘÍVĚSKY - NÁHRDELNÍKY
  • PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK ZE ŽLUTÉHO ZLATA - PŘÍVĚSKY - NÁHRDELNÍKY
  • XMAS Package

Minimalistický přívěsek v podobě hladkého křížku v provedení ze 14k žlutého zlata potěší zejména ženy, které si nepotrpí na okázalé šperky a dávají přednost symbolickým tvarům a ozdobám s hlubokým významem. Ouško přívěsku má rozměry 3,0×1,8 mm.

Přívěsek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme ho samostatně bez řetízku. Pokud byste si k němu chtěli koupit vhodný řetízek z naší nabídky, rádi vám poradíme s výběrem. Případně můžete zvolit přímo náhrdelník s řetízkem. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: vyrobíme do 3 týdnů

4 700 Kč Dotaz na zboží
KÓD P0043003
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Šířka 9.70 mm
Výška 24.00 mm
Váha 0.70 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.