MENU

Zlatý prsten s diamantem v brusu asscher

  • Zlatý prsten s diamantem v brusu asscher
  • Zlatý prsten s diamantem v brusu asscher
  • Zlatý prsten s diamantem v brusu asscher
  • Zlatý prsten s diamantem v brusu asscher
  • XMAS Package

Představujeme luxusní minimalismus s jedinečným diamantem. Prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí diamant laboratorního původu v brusu asscher, který byl speciálně vybroušen pouze pro tento model. Decentní uchycení kamene a jeho mimořádná čistota zajišťují, že tento prsten skutečně zazáří.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna standardní velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s mezinárodním certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

144 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0868013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Původ laboratorní
Brus asscher
Čistota VS
Barva G
Šířka 6.00 mm
Výška 6.00 mm
Váha 1.380 ct
Váha 2.45 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.