MENU

Prsten s tanzanitem v bílém zlatě

  • Prsten s tanzanitem v bílém zlatě
  • Prsten s tanzanitem v bílém zlatě
  • Prsten s tanzanitem v bílém zlatě
  • Prsten s tanzanitem v bílém zlatě
  • XMAS Package

Prsten z bílého 14karátového zlata s modrofialovým tanzanitem oválného brusu. Tanzanit, nazývaný také „drahokam 20. století“, je jedním z nejoblíbenějších drahých kamenů používaných ve šperkařství. Má velmi zajímavou barevnou hloubku a také odlišný odstín při různém osvětlení. Může být zajímavou volbou pro zásnuby, ale jistě potěší i při jakékoli jiné zvláštní příležitosti.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

14 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0248752
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.75 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.