MENU

  Minimalistický prsten s turmalínem v růžovém zlatě

  • Minimalistický prsten s turmalínem v růžovém zlatě
  • Minimalistický prsten s turmalínem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

  Krásný prstýnek z růžového 14k zlata s oválným, růžovým turmalínem. Tento decentní kroužek se skvěle hodí k vrstvení více prstýnků, ale minimalistky jej ocení i pro jeho sofistikovanou jednoduchost. Turmalínům jsou díky své barvě spojovány s láskou a přátelstvím.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  5 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0772084
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín růžový
  Brus ovál
  Šířka 3.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.250 ct
  Šířka dámský 1.40 mm
  Váha 1.30 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.