MENU

  Prsten z bílého zlata s tvarem do špičky

  • Prsten z bílého zlata s tvarem do špičky
  • Prsten z bílého zlata s tvarem do špičky
  • Prsten z bílého zlata s tvarem do špičky
  • Prsten z bílého zlata s tvarem do špičky
  • XMAS Package
  Minimalistický prstýnek ve 14k bílém zlatě s neobvyklým zakřivením. Svým tvarem do špičky přímo vybízí k vrstvení s prsteny s drahokamy, může tedy hrát i roli snubního prstenu, který nasadíte k prstenu zásnubnímu.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  2 700 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0344012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 0.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.