MENU

  Prsten z růžového zlata

  • Prsten z růžového zlata
  • Prsten z růžového zlata
  • Prsten z růžového zlata
  • Prsten z růžového zlata
  • XMAS Package

  Elegantní a minimalistický prstýnek z růžového 14k zlata je ideální jako snubní prsten pro ni. Díky jeho tvaru je ideální do páru s větším zásnubním prstenem, na který se tento nasadí. Moderní je také kombinovat různé prsteny. Tento prstýnek je tak ideální pro všechny ženy, které upřednostňují kreativní šperky.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  2 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0344014
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 0.70 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.