MENU
NOVINKA

Široký prsten z růžového zlata s rovnou ploškou

  • Široký prsten z růžového zlata s rovnou ploškou
  • Široký prsten z růžového zlata s rovnou ploškou
  • Široký prsten z růžového zlata s rovnou ploškou
  • Široký prsten z růžového zlata s rovnou ploškou
  • XMAS Package

Dámský prsten o šířce 4 mm ze 14k růžového zlata zaujme netradičním designem: ve vrchní části je zcela rovný. Jeho čisté linie působí výrazně i jemně zároveň. Skvěle se hodí ke každodennímu nošení a kombinování s dalšími šperky. Tento prsten standardně vyrábíme ve velikosti 50 až 59.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

12 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0933004
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Šířka 4.00 mm
Váha 3.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.